Motorola DP2400, DP-2400, DP2600 akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
Motorola DP2400, DP-2400, DP2600 akku 1800mAh / 13.32Wh
In stock
- SKU
- CS-MTK260TW
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
DP2400
DP-2400
DP2600
DP-2600
XIR P6600
XIR P6620
DP-2400
DP2600
DP-2600
XIR P6600
XIR P6620
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMNN441
PMNN4415
PMNN4416
PMNN4417
PMNN4418
PMNN4415
PMNN4416
PMNN4417
PMNN4418
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTK260TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127451 |
| Korvaa | PMNN4409 / PMNN4409AR / PMNN4412 / PMNN4448 / PMNN4406 / PMNN4406BR / PMNN4489A / PMNN4491 / PMNN4544 / PMNN4544A / PMNN4493 / PMNN4409BR / PMNN4490 / PMNN4490A / PMNN4490B / PMNN4543 / PMNN4543A / PMNN4491B / PMNN4412AR / PMNN4415 / PMNN4416 / PMNN4417 / |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 119.40 x 55.00 x 34.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |