Motorola CS4070 akku 950mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola viivakoodinlukijoiden kanssa:
CS4070
CS4070-SR
CS4070-SR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
82-97300-02
BTRY-CS40EAB00-04
BTRY-CS40EAB00-04
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-MC407BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139379 |
| Korvaa | BTRY-CS40EAB00-04 / 82-97300-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 56.66 x 41.80 x 10.45mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |