Motorola CP250, CP450, CP450LS akku 1800mAh/12.96Wh
calcActive())">
Motorola CP250, CP450, CP450LS akku 1800mAh/12.96Wh
In stock
- SKU
- CS-MTK628TW
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
CP250
CP450
CP450LS
GP300
GP308
GP600
GP88
GP88S
GT-2050
GTX LTR Portable
GTX Privacy Plus Portable
GTX800
GTX900
LCS2000
LTS2000
MTX638
P040
P080
PRO3150
PTX600
CP450
CP450LS
GP300
GP308
GP600
GP88
GP88S
GT-2050
GTX LTR Portable
GTX Privacy Plus Portable
GTX800
GTX900
LCS2000
LTS2000
MTX638
P040
P080
PRO3150
PTX600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
HNN8133C
HNN8308A
HNN9628
HNN9628A
HNN9628AR
HNN9628B
HNN9628R
HNN9701A
HNN9808B
PMNN4005
WPNN4040
WPNN4040AR
WPNN4044AR
WPPN4012-R
HNN8308A
HNN9628
HNN9628A
HNN9628AR
HNN9628B
HNN9628R
HNN9701A
HNN9808B
PMNN4005
WPNN4040
WPNN4040AR
WPNN4044AR
WPPN4012-R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTK628TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074885 |
| Korvaa | HNN8133C / HNN8308A / HNN9628 / HNN9628A / HNN9628AR / HNN9628B / HNN9628R / HNN9701A / HNN9808B / PMNN4005 / WPNN4040 / WPNN4040AR / WPNN4044AR / WPPN4012-R |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 141.00 x 58.90 x 35.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |