Motorola CP1200, CP1300, CP1600 akku 2600mAh / 19.50Wh
calcActive())">
Motorola CP1200, CP1300, CP1600 akku 2600mAh / 19.50Wh
In stock
- SKU
- CS-MCP186TW
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
CP1200
CP1300
CP1600
CP1660
CP185
CP476
CP477
EP350
CP1300
CP1600
CP1660
CP185
CP476
CP477
EP350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMNN4080
PMNN4081
PMNN4081AR
PMNN4081ARC
PMNN4082
PMNN4082BR
PMNN4404ART
PMNN4476A
PMNN4081
PMNN4081AR
PMNN4081ARC
PMNN4082
PMNN4082BR
PMNN4404ART
PMNN4476A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MCP186TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127482 |
| Korvaa | MNN4254AR / NNTN4496 / NNTN4496AR / NNTN4497 / NNTN4497A / NNTN4497AR / NNTN4497DR / NNTN4851 / NNTN4851A / NNTN4851AC / NNTN4851AR / NNTN4851R / NNTN4970 / NNTN4970A / NNTN4970AR / NTN4496 / NTN4497 / NTN4497AR / NTN4970 / PMNN4080 / PMNN4080B / PMNN4081 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.5Wh |
| Mitat | 110.00 x 56.00 x 36.40mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |