Motorola CP040, CP140, CP150 akku 2600mAh / 19.24Wh
calcActive())">
Motorola CP040, CP140, CP150 akku 2600mAh / 19.24Wh
In stock
- SKU
- CS-MKT498TW
41,95 €
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
CP040
CP140
CP150
CP160
CP170
CP180
CP200
CP200D
CP200XLS
CP250
CP340
CP360
CP380
EP450
GP3188
GP3688
PM400
PR400
CP140
CP150
CP160
CP170
CP180
CP200
CP200D
CP200XLS
CP250
CP340
CP360
CP380
EP450
GP3188
GP3688
PM400
PR400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NNTN4496
NNTN4496AR
NNTN4497
NNTN4497A
NNTN4497AR
NNTN4851
NNTN4851A
NNTN4851AC
NNTN4851AR
NNTN4851R
NNTN4970
NNTN4970A
NNTN4970AR
NTN4496
NTN4497
NTN4497AR
NTN4970
PMNN4251
NNTN4496AR
NNTN4497
NNTN4497A
NNTN4497AR
NNTN4851
NNTN4851A
NNTN4851AC
NNTN4851AR
NNTN4851R
NNTN4970
NNTN4970A
NNTN4970AR
NTN4496
NTN4497
NTN4497AR
NTN4970
PMNN4251
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MKT498TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127413 |
| Korvaa | NNTN4496 / NNTN4496AR / NTN4497 / NTN4497AR / NNTN4497 / NNTN4497A / NNTN4497AR / NNTN4851 / NNTN4851A / NNTN4851AR / NNTN4851R / NNTN4970 / NNTN4970A / NNTN4970AR / NTN4496 / NTN4970 / NNTN4851AC / PMNN4251 / PMNN4253AR / MNN4254AR / PMNN4254 / PMNN4252A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 120.80 x 59.70 x 37.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |