Motorola CLS1000, CLS1100, CLS1110 akku 900mAh / 3.33Wh
calcActive())">
Motorola CLS1000, CLS1100, CLS1110 akku 900mAh / 3.33Wh
In stock
- SKU
- CS-MVL500TW
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
CLS1000
CLS1100
CLS1110
CLS1114
CLS1410
CLS1415
CLS1450
CLS1450CB
CLS1450CH
VL120
VL50
CLS1100
CLS1110
CLS1114
CLS1410
CLS1415
CLS1450
CLS1450CB
CLS1450CH
VL120
VL50
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
56557
BAT56557
HCLE4159B
HCNN4006
HCNN4006A
SNN5571B
BAT56557
HCLE4159B
HCNN4006
HCNN4006A
SNN5571B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MVL500TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048695 |
| Korvaa | BAT56557 / HCLE4159B / HCNN4006 / 56557 / SNN5571B / HCNN4006A / PMNN4497 / PMNN4497A / PMNN4497AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 56.30 x 35.31 x 9.23mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |