Motorola CLP1010, CLP1040, CLP106 akku 1800mAh / 6.66Wh
calcActive())">
Motorola CLP1010, CLP1040, CLP106 akku 1800mAh / 6.66Wh
In stock
- SKU
- CS-MRP446TW
20,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
CLP1010
CLP1040
CLP106
CLP1060
CLP446
DLR1020
DLR1060
SL1M
SL300
SL3000
SL7550
SL7550e
SL7580
SL7580e
SL7590
XPR7550
CLP1040
CLP106
CLP1060
CLP446
DLR1020
DLR1060
SL1M
SL300
SL3000
SL7550
SL7550e
SL7580
SL7580e
SL7590
XPR7550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
HKLN4440B
HKNN4013A
HKNN4013B
HKNN4014A
PMLN6745A
PMNN4425B
PMNN4468
PMNN4468A
HKNN4013A
HKNN4013B
HKNN4014A
PMLN6745A
PMNN4425B
PMNN4468
PMNN4468A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MRP446TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122753 |
| Korvaa | HKNN4013A / HKLN4440B / HKNN4013B / PMNN4425B / HKNN4014A / PMNN4468 / PMNN4468A / PMLN6745A / BT110 / PMNN4578A / FNB-V142LI |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 53.60 x 35.40 x 9.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |