Motorola Clarigo SMP-508, Clarigo SMP-528, SMP-508 akku 1200mAh / 8.88Wh
calcActive())">
Motorola Clarigo SMP-508, Clarigo SMP-528, SMP-508 akku 1200mAh / 8.88Wh
In stock
- SKU
- CS-MTP528TW
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
Clarigo SMP-508
Clarigo SMP-528
SMP-508
SMP-528
Clarigo SMP-528
SMP-508
SMP-528
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
60Q137301-C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTP528TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142683 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 94.50 x 54.60 x 14.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |