Motorola APX6000, APX6000 P25, APX6000XE akku 2500mAh / 18.50Wh
calcActive())">
Motorola APX6000, APX6000 P25, APX6000XE akku 2500mAh / 18.50Wh
In stock
- SKU
- CS-MTX600TW
97,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
APX6000
APX6000 P25
APX6000XE
APX6000XE P25
APX7000
APX7000XE P25
APX8000
APX6000 P25
APX6000XE
APX6000XE P25
APX7000
APX7000XE P25
APX8000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NNTN7034A
NNTN7034B
NNTN7038
NNTN7038A
NNTN7038B
NTN7034
PMMN4403
PMNN4487A
NNTN7034B
NNTN7038
NNTN7038A
NNTN7038B
NTN7034
PMMN4403
PMNN4487A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTX600TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108016 |
| Korvaa | NTN7034 / PMNN4487A / NNTN7034A / NNTN7034B / NNTN7038 / NNTN7038A / NNTN7038B / PMMN4403 / NNTN8921 / NNTN8921A / NNTN8921B / NNTN8921C / PMNN4486A / PMNN4486 / NNTN7035 / NNTN7035A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 87.70 x 60.50 x 41.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |