Motorola älypuhelinten One Fusion Plus / XT2067 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten One Fusion Plus / XT2067 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT067SL
23,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
One Fusion Plus
XT2067
XT2067
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
LG50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT067SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158356 |
| Korvaa | LG50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.62Wh |
| Mitat | 80.50 x 64.80 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |