Motorola älypuhelinten Moto G9 Plus / XT2087-1 yhteensopiva akku 4750mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G9 Plus / XT2087-1 yhteensopiva akku 4750mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT287SL
25,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G9 Plus
XT2087-1
XT2087-2
XT2087-1
XT2087-2
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
MG50
SB18C80753
SB18C80753
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT287SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167778 |
| Korvaa | MG50 / SB18C80753 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 18.29Wh |
| Mitat | 83.10 x 64.92 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |