Motorola älypuhelinten Moto G22 / XT2231-1 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G22 / XT2231-1 yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT223SL
23,95 €
19,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G22
XT2231-1
XT2231-2
XT2231-1
XT2231-2
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
NH50
SB18D45495
SB18D45495
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT223SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175155 |
| Korvaa | NH50 / SB18D45495 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.58Wh |
| Mitat | 90.60 x 65.00 x 4.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |