Motorola älypuhelinten Moto G Stylus 5G 2021 / XT2131 yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G Stylus 5G 2021 / XT2131 yhteensopiva akku 4700mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT500SL
26,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G Stylus 5G 2021
XT2131
XT2131-1
XT2131-3
XT2131-4
XT2131DL
XT2131
XT2131-1
XT2131-3
XT2131-4
XT2131DL
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
MD50
SB18D00294
SB18D00294
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176114 |
| Korvaa | MD50 / SB18D00294 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 18.1Wh |
| Mitat | 82.80 x 61.70 x 4.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |