Motorola älypuhelinten Moto G Power / PAH30004 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G Power / PAH30004 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT417SL
23,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G Power
PAH30004
PAH30004US
XT20417
PAH30004
PAH30004US
XT20417
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
KZ50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT417SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155140 |
| Korvaa | KZ50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 80.56 x 64.84 x 5.14mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |