Motorola älypuhelinten Moto E6 Play / XT2029-1 yhteensopiva akku 2750mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto E6 Play / XT2029-1 yhteensopiva akku 2750mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT029SL
21,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto E6 Play
XT2029-1
XT2029-1
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
KS40
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT029SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153139 |
| Korvaa | KS40 / SB18C51767 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2750mAh / 10.59Wh |
| Mitat | 75.00 x 59.10 x 3.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |