Motorola älypuhelinten G Pure 2021 / Moto G Pure yhteensopiva akku 3650mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten G Pure 2021 / Moto G Pure yhteensopiva akku 3650mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT216SL
25,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G Pure 2021
Moto G Pure
XT2163-4
XT2163DL
Moto G Pure
XT2163-4
XT2163DL
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
NT40
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT216SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171898 |
| Korvaa | NT40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 14.05Wh |
| Mitat | 81.10 x 65.30 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |