Motorola älypuhelinten Edge 20 Pro / Edge 20 Pro 5G yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Edge 20 Pro / Edge 20 Pro 5G yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT215SL
23,95 €
20,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Edge 20 Pro
Edge 20 Pro 5G
Moto Edge S Pro 5G
XT2153
XT2153-1
Edge 20 Pro 5G
Moto Edge S Pro 5G
XT2153
XT2153-1
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
MT45
SB18D11084
SB18D11084
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT215SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172826 |
| Korvaa | MT45 / SB18D11084 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Mitat | 72.80 x 65.30 x 4.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |