Motorola 53871, CP100, Handie Pro XTN akku 1200mAh / 5.76Wh
calcActive())">
Motorola 53871, CP100, Handie Pro XTN akku 1200mAh / 5.76Wh
In stock
- SKU
- CS-MTI700TW
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
53871
CP100
Handie Pro XTN
iDEN i500
KEBT082
MTRXU2100
MTRXU2600
MTRXV2100
Nextel I500 PLUS
Nextel I550
Nextel I700
Nextel I700 PLUS
T7000
T7100
T7200
Talkabout T7200
VX2600
XTN Radios
XTN446
XTN-446
XU1100
XU2100
XU2600
XV1100
XV2100
XV2600
CP100
Handie Pro XTN
iDEN i500
KEBT082
MTRXU2100
MTRXU2600
MTRXV2100
Nextel I500 PLUS
Nextel I550
Nextel I700
Nextel I700 PLUS
T7000
T7100
T7200
Talkabout T7200
VX2600
XTN Radios
XTN446
XTN-446
XU1100
XU2100
XU2600
XV1100
XV2100
XV2600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NNTN4190
NNTN4190A
NNTN4190AR
NTN8657
NTN8970A
NTN8971
NTN8971B
SNN4802A
SNN4933A
NNTN4190A
NNTN4190AR
NTN8657
NTN8970A
NTN8971
NTN8971B
SNN4802A
SNN4933A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTI700TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033264 |
| Korvaa | NTN8971 / NNTN4190 / NNTN4190A / NNTN4190AR / NTN8657 / NTN8970A / NTN8971B / SNN4802A / SNN4933A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 5.76Wh |
| Mitat | 103.30 x 31.10 x 15.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |