Moser leikkuukoneen ChromStyle 1584 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Moser leikkuukoneen ChromStyle 1584 yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-MCS158SL
13,95 €
Moser leikkuukoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ChromStyle 1584
Korvattavat Moser leikkuukoneen alkuperäisakut
1584-7100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Moser leikkuukoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MCS158SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165163 |
| Korvaa | 1584-7100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 52.86 x 14.20 x 14.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |