Moser leikkuukoneen Chrom Style Pro 1871 / 1871-0071 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Moser leikkuukoneen Chrom Style Pro 1871 / 1871-0071 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-MCP187SL
17,95 €
16,95 €
Moser leikkuukoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chrom Style Pro 1871
1871-0071
1871-0071
Korvattavat Moser leikkuukoneen alkuperäisakut
1871-0071
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Moser leikkuukoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MCP187SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,2 V |
| Kennotyyppi uusi | LiFePO4 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166146 |
| Korvaa | WM1871-7960 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 5.76Wh |
| Mitat | 55.10 x 33.40 x 24.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |