Moser 1871 / 1872 / 1871-7590 akku 2000mAh
calcActive())">
Moser 1871 / 1872 / 1871-7590 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MCH187SL
16,95 €
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Moser Hiustenleikkurin / shaverin kanssa:
ChromStyle 1871
ChromStyle 1872
Super Cordless 1872 clipper
Wella Academy ChromStyle
ChromStyle 1872
Super Cordless 1872 clipper
Wella Academy ChromStyle
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Moser Hiustenleikkurin / shaverin alkuperäisakut:
11871-7590
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi Hiustenleikkurin / shaverin tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset…
| SKU | CS-MCH187SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157359 |
| Korvaa | 1871-7590 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 56.92 x 34.30 x 24.72mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |