Mortara lääketieteellisen laitteen F1559 / Monitor Surveyor S4 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Mortara lääketieteellisen laitteen F1559 / Monitor Surveyor S4 yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-MTD062MD
21,95 €
Mortara lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
F1559
Monitor Surveyor S4
Monitor Surveyor S4
Korvattavat Mortara lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
120020-O
4800-018
D062
4800-018
D062
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mortara lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MTD062MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213369 |
| Korvaa | 120020-O / 4800-018 / D062 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 55.10 x 38.60 x 21.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |