Morita DentaPort Root ZX akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Morita lääketieteellisten laitteiden kanssa:
DentaPort Root ZX
DentaPort ZX
DentaPort ZX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Morita lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
6905-006
91AALH8YMXZ
91AALH8YMXZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MTZ690MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145103 |
| Korvaa | 6905-006 / 91AALH8YMXZ / 91AAALH8YMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 6.72Wh |
| Mitat | 45.87 x 41.50 x 20.84mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |