Mitsubishi GOT 1000 series display termin, GT10 graphic terminals, GT11 graphic terminals akku 550mAh
calcActive())">
Mitsubishi GOT 1000 series display termin, GT10 graphic terminals, GT11 graphic terminals akku 550mAh
In stock
- SKU
- CS-MGT110BU
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Mitsubishi CMOS / vara-akun kanssa:
GOT 1000 series display termin
GT10 graphic terminals
GT11 graphic terminals
GT10 graphic terminals
GT11 graphic terminals
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Mitsubishi CMOS / vara-akun alkuperäisakut:
FX3U-32BL
GT11-50BAT
GT11-50BAT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi CMOS / vara-akun tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisu…
| SKU | CS-MGT110BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106210 |
| Korvaa | GT11-50BAT / FX3U-32BL |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 1.65Wh |
| Mitat | 33.90 x 24.80 x 6.60mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |