Mitel langattomien kuulokkeiden 6863i / 6865 yhteensopiva akku 240mAh
calcActive())">
Mitel langattomien kuulokkeiden 6863i / 6865 yhteensopiva akku 240mAh
In stock
- SKU
- CS-MTL686SL
18,95 €
Mitel langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
6863i
6865
6865i
6867i
6869
6869i
6900
6905
6910
6920
6930
6940
6970
6865
6865i
6867i
6869
6869i
6900
6905
6910
6920
6930
6940
6970
Korvattavat Mitel langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
50005711
50006764
50006764
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mitel langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-MTL686SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168089 |
| Korvaa | 50006764 / 50005711 |
| Kapasiteetti (mAh) | 240mAh / 0.89Wh |
| Mitat | 36.70 x 20.68 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |