Mitac navigaattorin Mio Moov S500 / Mio Moov S556 yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Mitac navigaattorin Mio Moov S500 / Mio Moov S556 yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-MIS500SL
15,95 €
Mitac navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mio Moov S500
Mio Moov S556
Mio Moov S556
Korvattavat Mitac navigaattorin alkuperäisakut
0392800DR
338937010180
BP-N229-11/1100MX
338937010180
BP-N229-11/1100MX
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mitac navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MIS500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033332 |
| Korvaa | BP-N229-11/1100MX / 338937010180 / 0392800DR |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 50.05 x 35.86 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |