Mitac älypuhelinten Mio Explora K70 / Mio Explora K75 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Mitac älypuhelinten Mio Explora K70 / Mio Explora K75 yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-MIOK70SL
16,95 €
Mitac älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mio Explora K70
Mio Explora K75
Mio Explora K75
Korvattavat Mitac älypuhelinten alkuperäisakut
338937010173
E4MT101W1002
E4MT101W1002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mitac älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MIOK70SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032946 |
| Korvaa | E4MT101W1002 / 338937010173 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 47.45 x 38.40 x 5.06mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |