MIR lääketieteellisen laitteen Spirodoc Spirometer / Spirobank II Smart BLE Spirometer yhteensopiva akku 1150mAh
calcActive())">
MIR lääketieteellisen laitteen Spirodoc Spirometer / Spirobank II Smart BLE Spirometer yhteensopiva akku 1150mAh
In stock
- SKU
- CS-MRS034MD
21,95 €
MIR lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Spirodoc Spirometer
Spirobank II Smart BLE Spirometer
Spirobank II Basic Spirometer
Spirobank II Smart BLE Spirometer
Spirobank II Basic Spirometer
Korvattavat MIR lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
LR0034
MB983
PBT LR0034
970085
MB983
PBT LR0034
970085
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MIR lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-MRS034MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184249 |
| Korvaa | LR0034 / MB983 / PBT LR0034 / 970085 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |