Minelab E-TRAC, Explorer 2, Explorer II akku 2000mAh
calcActive())">
Minelab E-TRAC, Explorer 2, Explorer II akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MLE200SL
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Minelab mittalaitteiden kanssa:
E-TRAC
Explorer 2
Explorer II
Explorer S
Explorer SE
Explorer SE Pro
Explorer XS
Explorer XS and Explorer S
FBS Metal Detectors
Quattro detectors
Quattro MP
Safari
Explorer 2
Explorer II
Explorer S
Explorer SE
Explorer SE Pro
Explorer XS
Explorer XS and Explorer S
FBS Metal Detectors
Quattro detectors
Quattro MP
Safari
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Minelab mittalaitteiden alkuperäisakut:
3011-0170
3011-0196
ML-FBS
XQ1699356
3011-0196
ML-FBS
XQ1699356
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MLE200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137412 |
| Korvaa | 3011-0196 / 3011-0170 / ML-FBS / XQ1 699356 / XQ1 699159 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 200.20 x 29.26 x 14.50mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |