MINDRAY SP1 akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
SP1
SP1 Syringe Pump
SP1 Syringe Pump
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MINDRAY lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
ICR18650-2S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MRP100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149538 |
| Korvaa | ICR18650-2S / 115-068528-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.00 x 36.82 x 18.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |