MINDRAY PM7000, PM8000, VS800 akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
PM7000
PM8000
VS800
VS-800
WATO EX20
WATO EX-20
WATO EX25
WATO EX-25
WATO EX30
WATO EX-30
WATO EX35
WATO EX-35
WATO EX50
WATO EX-50
WATO EX55
WATO EX-55
WATO EX60
WATO EX-60
WATO EX65
WATO EX-65
PM8000
VS800
VS-800
WATO EX20
WATO EX-20
WATO EX25
WATO EX-25
WATO EX30
WATO EX-30
WATO EX35
WATO EX-35
WATO EX50
WATO EX-50
WATO EX55
WATO EX-55
WATO EX60
WATO EX-60
WATO EX65
WATO EX-65
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MINDRAY lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
LI23S001A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MVS800MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106104 |
| Korvaa | LI23S001A / 022-000382-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 181.90 x 61.00 x 22.90mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |