Mindray lääketieteellisen laitteen TMS-6016 / BP10 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen TMS-6016 / BP10 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-MRS601MD
66,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TMS-6016
BP10
BP10
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
LI11I001A
022-000198-00
115-035534-00
022-000198-00
115-035534-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRS601MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203070 |
| Korvaa | LI11I001A / 022-000198-00 / 115-035534-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 57.90 x 50.20 x 15.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |