Mindray lääketieteellisen laitteen SV300 / uMED20 yhteensopiva akku 6600mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen SV300 / uMED20 yhteensopiva akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-MRV300MD
225,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SV300
uMED20
Consona N9
SV60
SV70
SV350
ME7
uMED20
Consona N9
SV60
SV70
SV350
ME7
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
LI24I001H
LI24I002H
LI24I002H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRV300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203124 |
| Korvaa | LI24I001H / LI24I002H |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 95.04Wh |
| Mitat | 138.10 x 87.10 x 21.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |