Mindray lääketieteellisen laitteen SP5 / VP5 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen SP5 / VP5 yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MRP500MD
162,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SP5
VP5
BeneFusion VP5
BeneFusion SP5
BeneFusion VP5 EX
VP5
BeneFusion VP5
BeneFusion SP5
BeneFusion VP5 EX
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
022-000161-00
115-050226-00
SK04B9003
SK04B9003B
022-000541-00
115-050226-00
SK04B9003
SK04B9003B
022-000541-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRP500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203063 |
| Korvaa | 022-000161-00 / 115-050226-00 / SK04B9003 / SK04B9003B / 022-000541-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 35.52Wh |
| Mitat | 140.30 x 51.60 x 25.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |