Mindray lääketieteellisen laitteen SP1 / SP1 Syringe Pump yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen SP1 / SP1 Syringe Pump yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-MRP100MX
36,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SP1
SP1 Syringe Pump
SP1 Syringe Pump
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
ICR18650-2S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRP100MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150916 |
| Korvaa | ICR18650-2S / 115-068528-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 66.50 x 36.82 x 19.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |