Mindray lääketieteellisen laitteen IMEC10 / IMEC12 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen IMEC10 / IMEC12 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-MPM800MX
104,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IMEC10
IMEC12
IMEC8
IPM10
IPM12
IPM8
Moniteur VS600
Moniteur VS900
IMEC12
IMEC8
IPM10
IPM12
IPM8
Moniteur VS600
Moniteur VS900
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
115-018012-00
115-018014-00
LI131001A
Li31001A
115-018014-00
LI131001A
Li31001A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MPM800MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173427 |
| Korvaa | 022-000383-00 / 115-018012-00 / 115-018014-00 / LI131001A / LI13I001A / Li31001A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 75.48Wh |
| Mitat | 148.50 x 60.54 x 23.44mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |