Mindray lääketieteellisen laitteen EPM / 700P yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen EPM / 700P yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-MRY700MD
290,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EPM
700P
mobiEye 700A
MobiEye 700
MP3543R
700P
mobiEye 700A
MobiEye 700
MP3543R
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
LP13I001B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRY700MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203131 |
| Korvaa | LP13I001B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 42.18Wh |
| Mitat | 204.35 x 135.20 x 8.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |