Mindray lääketieteellisen laitteen Benevision N19 / Benevision N22 yhteensopiva akku 5600mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen Benevision N19 / Benevision N22 yhteensopiva akku 5600mAh
In stock
- SKU
- CS-MRV650MD
225,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Benevision N19
Benevision N22
SV600
SV650
SV800
VS850
Benevision N22
SV600
SV650
SV800
VS850
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
115-034132-00
LI23I003A
022-000248-00
022-000348-00
LI23I003A
022-000248-00
022-000348-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRV650MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203100 |
| Korvaa | 115-034132-00 / LI23I003A / 022-000248-00 / 022-000348-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 62.16Wh |
| Mitat | 147.00 x 60.20 x 23.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |