Mindray lääketieteellisen laitteen BeneVision N1 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen BeneVision N1 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-MRN100MD
51,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BeneVision N1
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
022.000338-00
115-049427-00
LI12I003A
115-049427-00
LI12I003A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRN100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,56 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154846 |
| Korvaa | LI12I003A / 022.000338-00 / 115-049427-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.66Wh |
| Mitat | 69.44 x 37.20 x 19.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |