Mindray lääketieteellisen laitteen BeneHeart D1 / BeneHeart D2 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen BeneHeart D1 / BeneHeart D2 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-MHD300MX
336,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BeneHeart D1
BeneHeart D2
BeneHeart D3
BeneHeart D2
BeneHeart D3
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
022-000034-00
022-000047-00
022-000124-00
LI24001A
LI24I001A
022-000047-00
022-000124-00
LI24001A
LI24I001A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MHD300MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176305 |
| Korvaa | LI24I001A / 022-000034-00 / 022-000047-00 / 022-000124-00 / LI24001A / LI24I005A / LI24005A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 100.64Wh |
| Mitat | 178.00 x 74.00 x 30.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |