MINDRAY IMEC10, IMEC12, IMEC8 akku 4500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
IMEC10
IMEC12
IMEC8
IPM10
IPM12
IPM8
Moniteur VS600
Moniteur VS900
IMEC12
IMEC8
IPM10
IPM12
IPM8
Moniteur VS600
Moniteur VS900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MINDRAY lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
115-018012-00
115-018014-00
LI13I001A
115-018014-00
LI13I001A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MPM800MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106111 |
| Korvaa | 022-000383-00 / 115-018012-00 / 115-018014-00 / LI131001A / LI13I001A / Li31001A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 49.95Wh |
| Mitat | 147.50 x 60.50 x 23.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |