MINDRAY Echographe M5, Echographe M5T, Echographe M7 akku 4400mAh
calcActive())">
MINDRAY Echographe M5, Echographe M5T, Echographe M7 akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-MPM500MD
291,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Echographe M5
Echographe M5T
Echographe M7
Echographe M9
M5
M5 Ultrasound System
M5T
M5T Ultrasound System
M7
M7 Ultrasound System
M7T Ultrasound System
M9
M9 Ultrasound System
Echographe M5T
Echographe M7
Echographe M9
M5
M5 Ultrasound System
M5T
M5T Ultrasound System
M7
M7 Ultrasound System
M7T Ultrasound System
M9
M9 Ultrasound System
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MINDRAY lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
2108-30-66176
LI23I001A
LI23I001A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MPM500MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136248 |
| Korvaa | LI23I001A / 2108-30-66176 / 022-000535-00 / LI231001B / 2108-20-65792 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 154.10 x 51.80 x 39.53mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |