MINDRAY DPM2, Oxymetre Pouls PM60, PM60 akku 1800mAh
calcActive())">
MINDRAY DPM2, Oxymetre Pouls PM60, PM60 akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-MRP600MD
51,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
DPM2
Oxymetre Pouls PM60
PM60
PM60 pulse oximeter
pulse oximeter PM60
Oxymetre Pouls PM60
PM60
PM60 pulse oximeter
pulse oximeter PM60
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MINDRAY lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
022-000008-00
LI11S001A
M05-0100004-08
LI11S001A
M05-0100004-08
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MRP600MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145776 |
| Korvaa | LI11S001A / M05-0100004-08 / 022-000008-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 54.00 x 46.25 x 13.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |