MINDRAY BeneVision TD60, BeneVision TMS60, Telemetry Launcher akku 3800mAh
calcActive())">
MINDRAY BeneVision TD60, BeneVision TMS60, Telemetry Launcher akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-MTS600MD
194,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
BeneVision TD60
BeneVision TMS60
Telemetry Launcher
TM80
TMS60
TMS-6016
BeneVision TMS60
Telemetry Launcher
TM80
TMS60
TMS-6016
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MINDRAY lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
022-000196-00
LI21I001B
LI21I001B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MTS600MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149606 |
| Korvaa | LI21I001B / 022-000196-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.44Wh |
| Mitat | 74.30 x 58.10 x 15.58mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |