MINDRAY BeneHeart R3, BeneHeart R3 EKG, BeneHeart R3A akku 2600mAh
calcActive())">
MINDRAY BeneHeart R3, BeneHeart R3 EKG, BeneHeart R3A akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-MBR300MD
67,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
BeneHeart R3
BeneHeart R3 EKG
BeneHeart R3A
MEC6
uMEC10
BeneHeart R3 EKG
BeneHeart R3A
MEC6
uMEC10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MINDRAY lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
022-000122-00
3ICR18/65
LI13S001A
3ICR18/65
LI13S001A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MBR300MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143239 |
| Korvaa | LI13S001A / 3ICR18/65 / 022-000122-00 / 115-037896-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 68.75 x 55.30 x 19.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |