MINDRAY BeneHeart D6, BeneHeart DP-50, BeneHeart DP-50T akku 6600mAh
calcActive())">
MINDRAY BeneHeart D6, BeneHeart DP-50, BeneHeart DP-50T akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-MHD600MD
655,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
BeneHeart D6
BeneHeart DP-50
BeneHeart DP-50T
BeneHeart DP-50Vet
BeneHeart Z5
BeneHeart Z6
D6
D6 Defibrillator
BeneHeart DP-50
BeneHeart DP-50T
BeneHeart DP-50Vet
BeneHeart Z5
BeneHeart Z6
D6
D6 Defibrillator
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MINDRAY lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
022-000012-00
022-000047-00
0651-30-77120
LI24I002A
LI341001A
LI34I001A
M05-010005-09
022-000047-00
0651-30-77120
LI24I002A
LI341001A
LI34I001A
M05-010005-09
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MHD600MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112037 |
| Korvaa | LI34I001A / 022-000012-00 / 022-000047-00 / 0651-30-77120 / M05-010005-09 / LI341001A / LI34I002A / LI24I004A / 115-062370-00 / LI23I004A / 022-000295-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 97.68Wh |
| Mitat | 176.20 x 65.40 x 47.20mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |