MINDRAY Accutorr 3, Accutorr 7, BeneView T5 akku 5200mAh
calcActive())">
MINDRAY Accutorr 3, Accutorr 7, BeneView T5 akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-MEX20MD
151,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Accutorr 3
Accutorr 7
BeneView T5
BeneView T6
BeneView T8
DPM 6
DPM7
Passport 12
Passport 12m
Passport 17m
Passport 8
T5
T6
T8
Accutorr 7
BeneView T5
BeneView T6
BeneView T8
DPM 6
DPM7
Passport 12
Passport 12m
Passport 17m
Passport 8
T5
T6
T8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MINDRAY lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
022-000008-00
115-018012-00
LI23S002A
MB583-3S3P
115-018012-00
LI23S002A
MB583-3S3P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MEX20MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066415 |
| Korvaa | MB583-3S3P / LI23S002A / 022-000008-00 / 115-018012-00 / M05-010002-6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 147.47 x 60.22 x 22.93mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |