Milwaukee M180 Li-ion 18 V akku 4000 mAh
calcActive())">
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
Milwaukee M18
2601
2610
2611
2620
2630
2650
49-24-0171
0880-20
2601
2610
2611
2620
2630
2650
49-24-0171
0880-20
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:
48-11-1828
2198323
2198323
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKM180PX |
|---|---|
| EAN | 4894128078081 |
| Mitat | 116.71 x 74.71 x 73.78mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 48-11-1828, 2198323 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |