Milwaukee 720 Ni-MH 7,2 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
Milwaukee PES 7.2T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:
BS2E7.2T
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKE720PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074410 |
| Mitat | 79.69 x 62.95 x 67.88mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BS2E7.2T |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.12Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |