Milwaukee 535 Ni-MH 9,6 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
Milwaukee B9.6
BX9.6
BXS9.6
MX9.6
BX9.6
BXS9.6
MX9.6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:
4 932 353 638
4 932 366 429
4 932 366 429
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKE535PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074458 |
| Mitat | 103.00 x 63.00 x 67.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 4 932 353 638 / 4 932 366 429 / B9.6 / BX9.6 / BXS9.6 / MX9.6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 20.16Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |